خرید بازی کشف یک میلیارد اکلیل سرنج و مواد محترقه

سرهنگ جلیلیان از کشف ۱۵ کیلو اکلیل سرنج و ۱۶ هزار و ۹۰۲ عدد مواد محترقه به ارزش یک میلیارد ریال در دو عملیات مستقل خبر داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ دوستعلی جلیلیان سرکلانتر هفتم پایتخت توضیح داد: با دریافت خبری مبنی بر اینکه مالک مغازه اسباب بازی فروشی در محدوده کلانتری ۱۱۳ بازار در حال توزیع مواد محترقه است، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار گرفت.
وی با اشاره به اینکه در مراقبت‌های ویژه پلیسی مشخص شد خبر صحت دارد، ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی تیمی از ماموران کلانتری بازار برای دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاهش به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند عصر روز چهارشنبه چهاردهم اسفند ماه وی را در داخل مغازه اش دستگیر و در بازرسی از آن محل، ۸ کیلو اکلیل سرنج و ۱۶ هزار و ۹۰۵ عدد مواد محترقه کشف کنند.
سرکلانتر هفتم پایتخت در خبر دیگری عنوان کرد: ماموران کلانتری ۱۱۶ مولوی در رصد‌های اطلاعاتی دریافتند مردی ۳۰ ساله در داخل مغازه‌ای متروکه تعدادی مواد اولیه ساخت مواد محترقه جمع آوری و قصد دارد مواد محترقه دست ساز تولید و در ایام یایانی سال در بین مشتریان توزیع کند.
وی تصریح کرد: با شناسایی هویت متهم دستور قضائی برای دستگیری وی و بازرسی از مخفیگاهش اخذ و ماموران موفق شدند در یک عملیات پلیسی وی را دستگیر و در بازرسی از مغازه متروکه ۸ کیلو اکلیل سرنج کشف کنند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این دو عملیات در مجموع ۱۵ کیلو اکلیل سرنج و ۱۶ هزار و ۹۰۲ عدد مواد محترقه کشف شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را یک میلیارد ریال برآورد کرده اند.
وی در پایان گفت: هر دو متهم پس از تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.