خرید بازی کشف بیش از ۳ کیلو انواع مواد مخدر در پایتخت

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۳ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین و شیشه و دستگیری یک متهم خبر داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ “سعید راستی ” رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت اظهار داشت: با دریافت گزارشی مبنی بر توزیع مواد مخدر شیشه توسط شخصی در مخفیگاهش در محدوده اسلامشهر شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی، صحت خبر تایید و مراقبت‌های ویژه پلیسی آغاز شد، بیان داشت: باهماهنگی مقام قضائی تیمی از مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت صبح روز پانزدهم اسفندماه به محل اختفای متهم اعزام و پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت و اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش در نهایت موفق شدند در یک عملیات ضربتی متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن محل، ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین و یک کیلو و ۲۰۰ گرم نوع شیشه به همراه آلات و ادوات مربوط اعم از ترازوی توزین و… کشف کنند.
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اینکه متهم سابقه دار بوده و از خرده فروشان مواد مخدر منطقه می‌باشد، ادامه داد: در بازجوئی‌های اولیه متهم به جرم خود اعتراف و در اظهاراتش عنوان داشت، موادمخدر کشف شده را از طریق مرز‌های شرقی، وارد کشور کرده است.
سرهنگ راستی با اشاره به اینکه در بررسی‌های تکمیلی ۳ قبضه سلاح گرم نیز از مخفیگاه متهم کشف شد، بیان داشت: متهم به همراه اموال کشف شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
وی خاطرنشان کرد: شهروندان درصورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرم و ناهنجاری و موارد مشکوک، مراتب را از طریق تلفن فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.