خرید بازی فرار پرسپولیس به جاده قهرمانی با خودروی پلاک مشهد / نتیجه ۳برصفر بازی سپاهان یعنی پوکر قرمزها

تیم پرسپولیس یکی دیگر از رقبایش در مسیر فتح چهارمین قهرمانی پیاپی را مغلوب کرد و در دیدار هفته بیست و یکم مقابل شهرخودرو مشهد موفق شد این تیم را شکست بدهد تا فاصله‌ در صدر جدول با رقبا را افزایش دهد.
به گزارش ورزشی، دیدار دو تیم پرسپولیس و شهرخودروی مشهد در چارچوب هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال آغاز فرار سرخپوشان به سوی فتح لیگ نوزدهم بود. این مسابقه که از ساعت 18:30 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی شروع شد که پرسپولیس به برتری 3 بر یک مقابل شاگردان سابق یحیی دست یافت . وحید امیری (9)، بشار رسن (16) و مهدی ترابی (64 – پنالتی) گل‌های پرسپولیس را به ثمر رساندند و فرشاد فرجی (52) تک گل شهر خودرو را وارد دروازه میزبان کرد.
فاصله زیاد پرسپولیس با سایر مدعیان وقتی پررنگ تر می شود که بدانیم این تیم با همه حریفان اصلی و بالانشین خود بازی کرده است و با شکست تراکتور، شهرخودرو و احتمالا سپاهان با حکم انضباطی ، و همچنین تساوی در مصاف مستقیم با استقلال ، دیگر تقابل رودر رویی با مدعیان نخواهد داشت و تیم های حریف نیز در هفته های باقیمانده باید به مصاف هم بروند که این موضوع باعث اتلاف امتیاز بین آنها خواهد شد و همین موضوع هم به سود صدرنشین سرخ تمام خواهد شد.
ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری، بشار رسن (84 – کریستین اوساگونا)، مهدی ترابی (90 – سیامک نعمتی) و علی علیپور (3+90 – امید عالیشاه).
ترکیب شهرخودرو: سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، روح‌الله سیف‌اللهی، اکبر صادقی، حسین مهربان (60 – محمد قاضی)، علی نبی‌زاده (71 – علی طاهران)، محمدعلی فرامرزی، امین قاسمی‌نژاد، مرتضی خراسانی (78 – میروسلاو اسلاوو) و حسین مرادمند.
داور:علی صفایی
وحید امیری و مهدی ترابی دو ستاره پرسپولیس در این دیدار بودند که کار خود را با یک گل و یک پاس گل به نتیجه رساندند.درعین جال بوژیدار رادوشویچ با چند سیو دیدنی بازهم از بهترین های تیمش بود.
 
دقیقه 3: ضربه ایستگاهی برای شهر خودرو از فاصله‌ای دور توسط روح‌الله سیف‌اللهی به سمت دروازه پرسپولیس شلیک شد که رادوشویچ تن به کرنر داد.
دقیقه 11: مهدی ترابی این بار قصد داشت با پاس در عرض هم‌تیمی‌های خود را صاحب موقعیت گل کند که مهدی رحمتی تن به کرنر داد.
دقیقه 13: علی علیپور با پاس در عمق محمد نادری را صاحب موقعیت کرد که شوت او راهی اوت شد.
دقیقه 24: وحید امیری اقدام به پرتاب اوت بلند کرد که فرشاد فرجی توپ را برگشت داد تا توپ به بشار رسن برسد و این بازیکن بار دیگر اقدام به شوتزنی کرد، اما ضربه او به بیرون رفت.
دقیقه 28: علی علیپور شوتی را به سمت دروازه شهر خودرو شلیک کرد که توپ پس از برخورد با دو مدافع این تیم راهی کرنر شد.
دقیقه 43: شهر خودرو پس از 40 دقیقه که نتوانسته بود حمله مناسبی روی دروازه پرسپولیس انجام دهد، صاحب موقعیت خوبی شد که ضربه محمدعلی فرامرزی را رادوشویچ مهار کرد.
دقیقه 45: نقشه قبلی شهر خودرویی‌ها بار دیگر تکرار شد که این بار حسین مهربان روی پاس قاسمی‌نژاد صاحب موقعیت شد. ضربه او این بار با اثرگذاری رادوشویچ همراه شد، اما توپ پس از عبور از دروازه‌بان پرسپولیس توسط خلیل‌زاده از دهانه دروازه دور شد.
دقیقه 48: ارسال نوراللهی به محوطه جریمه توسط علی علیپور تبدیل به گل شد، اما داور مسابقه به دلیل حضور مهاجم پرسپولیس در آفساید این گل را آفساید اعلام کرد.
دقیقه 53: روح‌الله سیف‌اللهی بار دیگر ارسالی خطرناک روی دروازه پرسپولیس داشت که در سراسیمگی مدافعان این تیم، کامیابی‌نیا توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 63: علی نبی‌زاده که در کورس با مهدی ترابی موفق به مهار این بازیکن نشده بود، در محوطه جریمه با تکلی روی پای او به پرسپولیسی‌ها پنالتی داد.
دقیقه 86: ارسال فرامرزی روی دروازه پرسپولیس ضربه سر قاضی را به دنبال داشت که رادوشویچ تن به کرنر داد.
دقیقه 87: کرنر خطرناکی روی دروازه پرسپولیس ارسال شد که رادوشویچ موفق به دفع توپ شد، اما خطر همچنان روی دروازه این تیم وجود داشت تا شهر خودرو به کرنر دیگری برسد.
دقیقه 89: از سمت راست ارسال خطرناک دیگری به محوطه جریمه و روی تیر دوم ارسال شد که ضربه سر بازیکنان شهر خودرو بازهم توسط رادوشویچ مهار شد.
دقیقه 90: امین قاسمی‌نژاد اقدام به شوتزنی از پشت محوطه جریمه کرد و توپ از کنار دروازه به اوت رفت.
دقیقه 4+90: بی‌توجهی داور به خطای هند پنالتی مدافع شهر خودرو اعتراض شدید وحید امیری را به دنبال داشت تا داور او را با کارت زرد جریمه کند.