خرید بازی دستگیری زورگیر جوان محله حسن آباد

رئیس کلانتری ۱۷۶ حسن آباد از دستگیری زورگیر و موبایل قاپ محله حسن آباد خبر داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ جواد قربانزاده رئیس کلانتری ۱۷۶ حسن آباد گفت: روز شنبه سوم اسفند ماه سال جاری دو نوجوان پسر ۱۴ و ۱۵ ساله همراه خانواده هایشان به کلانتری مراجعه کردند و از زورگیری پسر جوانی در پارک محل زندگی شان شکایت کردند.
وی با اشاره به اینکه مال باختگان اظهار می‌کردند که در پارک سرگرم بازی بودیم که جوان ۲۵ ساله با تهدید گوشی موبایلمان را زورگیری کرد، گفت: تیم ویژه‌ای از ماموران مسئولیت پرونده و شناسایی و دستگیری متهم را برعهده گرفتند.
کلانتر محله ۱۷۶ حسن آباد ادامه داد: ماموران با حضور در محل‌های سرقت و انجام تحقیقات میدانی تصویر سارق جوان را به دست آوردند و در ادامه با مراجعه به آلبوم مجرمان سابقه دار اطلاع پیدا کردند که این جوان بار‌ها از سوی ماموران کلانتری به جرم سرقت و زورگیری دستگیر شده است.
این مقام پلیسی عنوان داشت: با جمع آوری اطلاعات و شناسایی مخفیگاه سارق هماهنگی‌ها لازم با مرجع قضایی مبنی بر دستگیری سارق و بازرسی از مخفیگاهش صورت گرفت و تیم عملیات کلانتری موفق شدند متهم را در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن مکان ۵ دستگاه گوشی سرقتی کشف کردند.
سرهنگ قربانزاده گفت: متهم که ابراز پشیمانی می‌کرد به سرقت گوشی موبایل نوجوانان اعتراف کرد و سپس برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.