خرید بازی تکذیب دستگیری عامل جعل فایل صوتی معاون وزیر بهداشت

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: اطلاعیه‌ای که از قول پلیس فتا در شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است کاملاً تکذیب می‌شود و هیچ نسبتی با پلیس فتا ندارد.
به گزارش مهر، سرهنگ رامین پاشایی با اشاره به اطلاعیه‌ای که چند دقیقه پیش در فضای مجازی از قول پلیس فتا منتشر شده است، اظهار کرد: این اطلاعیه کاملاً تکذیب می‌شود و هیچ نسبتی با پلیس فتا ندارد.
وی افزود: تمامی اطلاع رسانی‌های پلیس فتا بر روی پلیس فتا و خبرگزاری پلیس اعلام می‌شود و دو مرجع رسمی ای که اطلاعیه‌های پلیس فتا را منتشر می‌کنند همین دو مورد ذکر شده هستند.
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا تصریح کرد: فایل صوتی که به نقل از ایرج حریرچی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است در مرکز ادله دیجیتال پلیس فتا در حال بررسی است. پلیس فتا به سرنخ‌هایی هم دست پیدا کرده و به محض اینکه نتیجه مشخص شود آن را به مردم اعلام می‌کند.
پاشایی در پایان گفت: همچنین به دنبال آن هستیم که فردی که این اطلاعیه کذب را از قول پلیس فتا در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است شناسایی و با او برخورد می‌کنیم.
به گزارش خبرنگار مهر، شبکه اطلاع رسانی راه دانا دقایقی پیش از قول پلیس فضای تبادل اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد عامل تولید و نشر فایل صوتی جعلی به نام مکالمه معاون وزیر بهداشت شناسایی و بازداشت شد.