خرید بازی به نظر شما آیا مطابق گفته‌های رئیس‌جمهور، شرایط برای ازسرگیری روال عادی «از شنبه» وجود دارد؟

دو روز پیش و در حالی که هنوز کشور درگیر شیوع بیماری کروناست، رئیس‌جمهور در اولین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: «همان‌گونه که از بیماری دشوار آنفلوانزای H1N1 عبور کردیم از کرونا نیز عبور خواهیم کرد و از شنبه همه چیز به روال عادی برخواهد گشت.»
حرف‌های رئیس‌جمهور در حالی است که در آمار روزانه‌ای که وزارت بهداشت ساعت ۱۳ هر روز در خصوص شیوع کرونا در ایران منتشر می‌کند، مدام بر شمار جان باختگان، مبتلایان و استان‌های درگیر با این بیماری افزوده می‌شود. همچنین دو روز بعد از حرف‌های رئیس‌جمهور و شب گذشته، وزیر بهداشت از ادامه داشتن وضعیت نیمه تعطیل در کشور تا هفته بعد خبر داد.
حالا که نزدیک به ده روز است، رسما می‌دانیم کرونا در کشور در حال شیوع است و قربانی می‌گیرد، می‌خواهیم مشاهدات شما را در این باره بدانیم؛ به ویژه اگر اهل شهرها و استان‌های درگیر با کرونا هستید، می توانید روایات‌ خودتان از این ده روز را برای ما بنویسید.
* به نظر شما آیا مطابق گفته‌های رئیس‌جمهور، شرایط برای ازسرگیری روال عادی«از شنبه» وجود دارد؟* وضعیت مراقبت‌های عمومی در این ده روز در منطقه زندگی شما چگونه بوده است؟* آیا از خدمات‌رسانی نهادی مربوط در این ایام در خصوص کرونا رضایت دارید؟