خرید بازی دستگیری ۴ سارق منزل مسلح

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۴ سارق منزل مسلح که از منازل شمال غرب پایتخت با تهدید سلاح سرد و گرم اموال با ارزش آنها را سرقت می‌کردند، خبر داد.
به گزارش مهر، سردار علیرضا لطفی در تشریح این خبر اظهار کرد: در اوایل بهمن ماه امسال با وصول سه پرونده مشابه سرقت منزل با تهدید سلاح سرد و گرم در محدوده‌های سعادت آباد، جنت آباد و شهرک غرب به پایگاه دوم پلیس آگاهی دستگیری اعضای این باند در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
وی بیان داشت: کارآگاهان در تحقیقات میدانی از محل‌های وقوع جرم دریافتند، سارقان با تخریب درب ورودی و یا از طریق بالکن وارد اتاق خواب مال باختگان شده و اموالی با ارزشی از قبیل: طلاجات، ارز، سکه، لوازم صوتی و تصویری (پلی استیشن) و… را سرقت کرده اند و در صورت روبرو شدن با مال باخته با تهدید سلاح سرد و یا گرم اموال را سرقت کرده اند.
این مقام ارشد انتظامی پلیس پایتخت بیان داشت: در پایش های اطلاعاتی کارآگاهان هویت سرکرده باند بنام”هاشم ۳۰ ساله” که دارای سوابق متعدد کیفری است شناسایی کردند و دریافتند وی چند ماه گذشته به اتهام قتل عمد به حبس محکوم شده است و با اخذ رضایت از اولیای دم از زندان آزاد شده است و پس از رهایی از زندان با تشکیل باندی اقدام به سرقت منزل با همکاری ۳ تن از همدستانش می‌کند.
سردار لطفی با بیان اینکه اطلاعات به دست آمده در اختیار بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران قرار گرفت و دستور دستگیری هاشم و سه همدستانش صادر شد، اضافه کرد: بیست و هشتم بهمن ماه هاشم و به همراه همدستانش در محدوده شهریار و اندیشه در عملیات‌های همزمان و هماهنگ دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان تعدادی لوازم و تجهیزات ارتکاب سرقت از قبیل چند قبضه سلاح سرد و گرم، کشف کردند.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: با اعتراف صریح متهمان، هر ۴ سارق با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی و کشف سایر جرایم احتمالی و دستگیری خریداران اموال مسروقه در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند.