خرید بازی شکایت عجیب سپاهان و قلعه نویی از انصاری فرد!

صحبت‌های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات پیرامون عدم برگزاری بازی بزرگ هفته در اصفهان در کمال تعجب با شکایت باشگاه اصفهانی مواجه شده است.
به گزارش ورزشی، محمدحسن انصاری فرد در پی عدم برگزاری بازی با سپاهان در ورزشگاه نقش جهان در تمام مصاحبه‌هایی که تا امروز انجام داد مدعی شد باشگاه اصفهانی و امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان به دروغ این گونه جلوه داده اند که پرسپولیس قصد بازی کردن نداشته است.
البته چنین ادعایی ، دور از واقعیت هم نیست و تیم میزبان که بسیار دیر و با تاخیر خود را به ورزشگاه نقش جهان رساند، بعد از لغو بازی از سوی ناظر بازی ، مدعی شد که آنها آماده و مهیای حضور در زمین بودند اما پرسپولیسی ها نخواستند بازی کنند و با اتوبوس ورزشگاه را ترک کردند. حالا مشخص نیست که زردپوشان که به طور قطع ، باعث و بانی برگزار نشدن این مسابقه رسمی و حساس لیگ برتر ایران بوده اند، روی چه حسابی حالا طلبکار شده اند؟!
این صحبت‌ها و تاکید مدیرعامل پرسپولیس مبنی بر این که سپاهانی‌ها و شخص قلعه نویی با دروغ و فریب قصد دارند روند تصمیم گیری در خصوص نتیجه بازی را تغییر دهند با واکنش طرف مقابل روبرو شد تا جایی که خبر رسید هم باشگاه سپاهان هم امیر قلعه نویی با شکایت از انصاری فرد خواستار پاسخگویی او به اتهاماتی است که به آن‌ها زد.
گفتنی است؛ این شکایت‌ها به صورت جداگانه در دادسرای فرهنگ و رسانه دادگاه شعبه کارکنان دولت علیه انصاری فرد به ثبت رسیده است. قلعه نویی و باشگاه سپاهان پیش از این نیز سابقه طرح شکایت در محاکم قضایی کشور و فدراسیون فوتبال علیه منتقدان خود را داشته اند.