خرید بازی سپاهان: هواداران جلوی حرکت اتوبوس را گرفتند

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت که هواداران باشگاه اجازه ندادند اعضای تیم فوتبال این باشگاه برای بازی با پرسپولیس، وارد ورزشگاه نقش جهان شوند.
به گزارش ورزشی، مسعود تابش درباره عدم برگزاری دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: مشکلاتی برای خروج تیم ما از هتل ایجاد شد. وگرنه سپاهان آماده است و وارد زمین می‌شود. با توجه به حساسیت بازی، اصرار داشتیم که این دیدار به تعویق بیفتد و در همین راستا، تمام تلاش‌مان را کردیم. چند ساعت در استانداری جلسه داشتیم و با مقامات مختلف صحبت کردیم که بازی به تعویق بیفتد که با آن موافقت نشد، چون منافع ملی به خطر می‌افتاد.
وی با بیان اینکه عربستان مشغول انجام شیطنت‌هایی برای گرفتن میزبانی باشگاه‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیاست، تصریح کرد: اصرار بر این بود که دیدار‌های امروز (یکشنبه) بدون هوادار برگزار شود و بهانه‌ای ندهیم. با توجه به اینکه با هزار مکافات، میزبانی نیم‌بندی به باشگاه‌های ما در لیگ قهرمانان آسیا دادند، ممکن است مشکلاتی ایجاد شود و بازی تیم ملی مقابل بحرین و عراق هم در زمین ثالث برگزار شود.
مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه کسی حاضر نیست سلامت جامعه به خطر بیفتد، خاطرنشان کرد: پس از چند ساعت تماس معاونان استانداری با مقامات کشوری، با تعویق بازی مخالفت شد. چون منافع ملی و سلامت جامعه وسط آمد. تصور می‌کردیم بازی‌ها ۱۰ روز برگزار نشود، اما گفته شد دیدار‌ها بی‌هوادار باشند. به ناچار قبول کردیم که بازی کنیم و تیم ما وارد زمین می‌شود. مردم شدیداً عصبانی بودند و حدود هزار نفر، اطراف هتل ما تجمع کردند. آن‌ها جلوی حرکت اتوبوس سپاهان را گرفتند و به ما اجازه حرکت نمی‌دادند.
تابش با بیان اینکه دوست داشت زردپوشان با تمرین وارد مسابقه شوند، گفت: با کمک نیروی انتظامی توانستیم به ورزشگاه نقش جهان برسیم. در فینال جام حذفی که یک طرف آن پرسپولیس بود، بازی چهار ساعت برگزار نشد و امروز هم اتفاقات غیرارادی افتاد. بازیکنان چاره‌ای جز بازی کردن ندارند و تیم ما از هتل، آماده حرکت بود. هواداران سپاهان بدانند تلاش خود را کردیم تا بازی را به تعویق بیندازیم، اما نشد.