خرید بازی بیانیه پرسپولیس علیه موضع مخالف باشگاه سپاهان

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نسبت به مواضع باشگاه سپاهان مبنی بر برگزاری دیدار با پرسپولیس در حضور تماشاگران برخلاف تصمیم مسئولین برای مبارزه با ویروس کرونا اعتراض کرد.
به گزارش ورزشی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات مدیرعامل باشگاه سپاهان که خواستار لغو دیدار پرسپولیس و سپاهان شده بود، اظهار کرد: مسئولین برای مبارزه با کرونا در ورزش با جمع بندی همه مسائل به این نتیجه و تصمیم واحد رسیده اند که سه مسابقه لیگ برتر در روز‌های یکشنبه بدون تماشاگر برگزار شود. این یک تصمیم کلی است و مختص یک تیم نیست، اما متاسفانه مسئولین باشگاه سپاهان نمی‌خواهند قانون اجرا شود و مدام مخالفت خود را با این موضوع اعلام می‌دارند.
وی تصریح کرد: باید احترام به تصمیمات کلان و مهم را در دستور کار قرار داد و طبق تصمیم کلی مسوولان بازی‌های فردا بدون حضور تماشاگران باید برگزار شود. این بازی اگر در تهران هم برگزار می‌شد نیز بدون تماشاگر بود کمااینکه این تصمیم برای کلیه بازی‌های فردای لیگ برتربوده و برخی اظهاراتی که درباره چنین مسائلی شنیده می‌شود جای تعجب دارد.
وی ادامه داد: آقای سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ هم در جلسه هماهنگی طی تماسی بر لزوم برگزاری بازی بدون حضور تماشاگران تاکید کرده‌اند. باشگاه سپاهان نسبت به این موضوع اعتراض دارد. ان‌ها صراحتا می‌گویند یا بازی با تماشاگر برگزار یا لغو شود و این پذیرش برگزاری بازی با حضور تماشاگر در شرایطی که بنا بر نظر مسوولان باید بازی‌های فردا بخاطر جلوگیری از شیوع بیماری کشنده و خطرناک کرونا بدون تماشاگر برگزار شود جای تعجب بسیار دارد. ایا اگر بازی در تهران بود هم چنین نظری داشتند؟ چرا باید گفت: یا با تماشاگر و یا لغو بازی؟ آیا نباید سلامت مردم بر هر چیزی ارجح باشد. در این شرایط آیا رواست تماشاگران دو تیم و دیگر بازی‌ها در کنار هم و روی سکو‌ها بازی‌ها را تماشا کنند و خیلی راحت سلامت و جان شان در خطر قرار گرفته و دچار مخاطره و اسیب‌های جبران ناپذیر شوند.
وی افزود: از برخی مسائل و اتهامات واهی که مطرح می‌شود و متاسفانه با ان‌ها برخوردی هم صورت نمی‌گیرد متعجبیم. نیاز به گفتن حقایقی که، چون روز روشن اشکار است هم نیست چرا که مستندات نشان می‌دهد تیم پرسپولیس در فصل جاری از ناحیه تصمیمات اتخاذ شده، اشتباهات داوری و برنامه مسابقات مجموعا بیش از هر تیمی متضرر شده است.