خرید بازی موارد مشکوک به کرونا ویروس در بابل هنوز تایید نشده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: موارد مشکوک به کرونا ویروس در بابل هنوز تایید نشده است.
به گزارش ایسنا، دکتر سید فرزاد جلالی عصر امروز در جمع خبرنگاران در مورد نتیجه آزمایشات موارد مشکوک به کرونا ویروس اظهار کرد: این‌ مهم در بابل هنوز تایید نهایی نشده است.
وی تصریح کرد: تاکنون ۶ فرد مشکوک به کرونا ویروس در شهرستان بابل شناسایی شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: تا این زمان ۲ بیمار با علائم بالینی خفیف توصیه به درمان‌های سرپایی در منزل شده و ۴ نفر دیگر نیز با حال عمومی مساعد در بیمارستان میناگر بستری هستند.
جلالی گخاطرنشان کرد: 3 نفر ازافراد مشکوک به کرونا ویروس به دلیل اینکه سابقه سفر به قم داشتند، مشکوک به کرونا می‌باشند.وی افزود: موارد مشکوک را ایزوله کرده‌ایم تا در صورت مثبت بودن ابتلا به کرونا، شهروندان دیگر درگیر بیماری نشوند اما هنوز نتایج آزمایشات کرونا ویروس در بابل تایید نشده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل ادامه داد: کرونا ویروس در مقایسه با بیماری‌های سارس، مرس و آنفلوآنزا کشندگی کمتری دارد.
جلالی بیان کرد: میزان مرگ و میر در بیماران آلوده به کرونا ویروس، بطور میانگین ۲درصد است و در بیمارانی که دارای بیماری زمینه‌ای و اختلال در سیستم ایمنی باشند، بیشتر است.
وی گفت: از شهروندان می‌خواهیم از روبوسی، دست دادن، شرکت در محافل شلوغ، مصرف قلیان خودداری کنند و با رعایت بهداشت فردی، رعایت فاصله با افراد سالم یا مبتلا به سرماخوردگی، شست و شوی مرتب دست‌ها با شوینده‌ها به‌مدت ۲۰ ثانیه خود را در برابر این بیماری ایمن کنند.