خرید بازی آشغالهای دوست داشتنی اصل متقاضی اکران نوروز 99

آشغالهای دوست داشتنی اصل با بازی بهروز وثوقی متقاضی اکران نوروز ۹۹ شد.
به گزارش «»؛ محسن امیریوسفی تهیه کننده و کارگردان فیلم آشغالهای دوست داشتنی اصل گفت: مدتی پیش تقاضای پروانه نمایش این فیلم را به سازمان سینمائی دادم که گفتند این فیلم پروانه نمایش دارد و منع قانونی برای حضور آقای وثوقی در سینما وجود ندارد ولی هماهنگی با نهادی لازم است. به هر حال من تقاضای رسمی‌ خود برای پروانه نمایش قانونی را به ارشاد دادم چون متقاضی اکران نوروز ۹۹ هستم.
او با تایید خبر «» درباره نامه سازمان سینمایی پیرامون عدم منع نمایش فیلم با بازی بهروز وثوقی، افزود: همین جا باید از اقدام شجاعانه آقای طباطبائی نژاد مدیر کل نظارت و ارزشیابی در نگارش نامه ای تاریخی در ایام جشنواره و همراهی دکتر انتظامی هم تشکر کنم. در این‌نامه مجوز نمایش آشغالهای دوست داشتنی اصل برای اهالی مطبوعات در جشنواره و نبودن منع قانونی برای حضور آقای بهروز وثوقی اعلام شد ولی جشنواره آن را نادیده گرفت.
امیریوسفی در ادامه گفت: لازم است از تلاش های شهاب حسینی عزیز هم برای حضور این فیلم در جشنواره تشکر کنم. طبق نظر کارشناسان پخش و اکران، با توجه به پیام همدلانه و امیدبخش فیلم و نیز بازی جذاب آقای بهروز وثوقی در آن بعد از چهل و یکسال دوری از وطن، “آشغالهای دوست داشتنی اصل” میتواند از پرفروشترین فیلم‌ های نوروز ۹۹ باشد. با توجه به اینکه نسخه قبلی این فیلم بعد از شش سال توقیف سلیقه ای و زجرآور در بدترین زمان اکران به نمایش در آمد و هیچ اتفاق بدی نیفتاد امیدوارم‌ سازمان سینمائی با صدور پروانه نمایش نسخه جدید، راه را برای اکران‌ این فیلم در نوروز ۹۹ هموار کند.
او در پایان گفت: امیدوارم اولین نمایش “آشغالهای دوست داشتنی اصل” در ایران باشد.
محسن امیریوسفی سال گذشته در مراسم تشییع ناصر ملک مطیعی در خانه سینما برای اولین بار بعد از چهل سال صدای بهروز وثوقی را در این مراسم رسمی پخش کرد و امسال با ثبت نام غیرمنتظره فیلمش در جشنواره فجر از حضور بهروز وثوقی در نسخه جدید آشغالهای دوست داشتنی گفت که در سال ۱۳۹۱ فیلمبرداری شده و بهروز وثوقی در کنار شهاب حسینی، هدیه تهرانی، حبیب رضائی، شیرین یزدانبخش، صابر ابر، اکبر عبدی و نگار جواهریان ایفای نقش کرده است.