خرید بازی ۷ شرط ژاوی برای سرمربیگری بارسا؛ پویول و برادرش!

کادناسر از هفت شرط ژاوی هرناندز برای قبول سرمربیگری بارسا رونمایی کرد.
به گزارش تابناتک ورزشی، چندی پیش و بعد از شکست بارسلونا در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های سوپرجام اسپانیا، سران این باشگاه تصمیم گرفتند سرمربی خود یعنی ارنستو والورده را برکنار کنند.
پیش از اخراج والورده شایعاتی درباره احتمال حضور اسطوره باشگاه یعنی ژاوی هرناندز روی نیمکت بارسا شنیده شد و حتی گفته شد که توافق با سرمربی السد صورت گرفته و او هدایت بلوگرانا را برعهده خواهد گرفت؛ اتفاقی که در نهایت رخ نداد و ژاوی حاضر نشد در زمستان هدایت بارسا را بر عهده بگیرد.
بعد از اینکه ژاوی برای حضور در بارسلونا رضایت نداد، این باشگاه بلافاصله و بدون فوت وقت کیکه ستین را به عنوان سرمربی جدید خود برگزید. این سرمربی ۶۱ ساله نیز نتوانسته طی هفته‌های اخیر نتایج فوق العاده‌ای با بارسا کسب کند. همچنین گفته می‌شود که ستین حتی اگر لیگ قهرمانان اروپا را هم برای بارسا به ارمغان بیاورد، باز هم در پایان فصل این تیم را ترک می‌کند.

از طرف دیگر گفته می‌شود که ژاوی هرناندز هنوز هم گزینه اصلی از نظر سران بلوگرانا برای فصل آینده به حساب می‌آید. در همین رابطه کادناسر در گزارشی از ۷ شرط ژاوی برای قبول هدایت بارسلونا رونمایی کرده است:
۱- ژاوی تنها در پایان ماه ژوئن هدایت بارسلونا را قبول خواهد کرد.
۲- ژاوی قصد دارد که بر روی فعالیت همه مدیران ورزشی تیم نظارت داشته باشد.
۳- اسطوره باشگاه بارسلونا کارلوس پویول و همچنین جوردی کرایف پسر یوهان کرایف را به عنوان مدیران ورزشی تیمش می‌خواهد.
۴- ژاوی تاکید کرده که خوان ویلا روانشناس سابق باشگاه بارسلونا، باید به این تیم برگردد.
۵- نظارت کامل روی تیم‌های پایه و رقابت‌های بین المللی آن ها.
۶- برادر ژاوی یعنی اسکار هرناندز باید دستیار او در بارسلونا باشد!
۷- ژاوی مصدومیت بازیکنان بارسا را ضعف کادرپزشکی تلقی می‌کند و شرط گذاشته که بعد از آمدن او این کادر به طور کلی تغییر کند.