خرید بازی وزیر دفاع:جعبه‌سیاه هواپیمای‌اوکراینی آسیب دیده است

 
به گزارش به نقل از میزان امیر سرتیپ «امیر حاتمی» امروز در حاشیه نشست هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران پیرامون اهمیت انتخابات دوم اسفند ماه اظهار کرد: در گزارشی می‌خواندم که کنگره آمریکا طی یک سال ۱۱۵ طرح علیه ایران در دستور کار خود قرار داده است بنابر این در این شرایط که دشمن اقدامات وسیعی را علیه کشورمان تدارک می‌بیند ما نیازمند مجلسی بصیر و دشمن شناس هستیم که چنین مجلسی با رأی مردم در روز جمعه شکل خواهد گرفت.
امیر سرتیپ حاتمی تصریح کرد: امنیت کشور متکی به مردم است وعقبه راهبردی نیرو‌های مسلح که مولفه اصلی تامین کننده امنیت هستند در بین مردم است لذا حضور مردم در انتخابات نیز می‌تواند امنیت آفرین باشد.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در پاسخ به سوالی در خصوص اعلام آمادگی برخی از کشور‌های فرامنطقه‌ای برای اعزام نیرو به خلیج فارس گفت: ما اعتقاد داریم که امنیت منطقه خلیج فارس باید توسط کشور‌های منطقه تامین شود و حضور هر عنصر بیگانه‌ای می‌تواند در روند تامین امنیت خلیج فارس اخلال ایجاد کند؛ ما معتقدیم و این اعتقاد را صراحتا در نزد کشور‌های منطقه اعلام کرده‌ایم که با همکاری کشور‌های منطقه‌ای هیچ گونه نگرانی نباید بابت تامین امنیت خلیج فارس وجود داشته باشد.
امیر حاتمی درباره زمان بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی گفت: این جعبه سیاه آسیب قابل توجهی دیده است و از بخش صنایع دفاعی خواسته شده تا برای بازسازی جعبه سیاه کمک کند. مقرر شده نخست بازسازی جعبه سیاه انجام و بعد بازخوانی شود.