خرید بازی واژگونی ال نود در نارمک

بی توجهی به اصول ایمنی درهنگام رانندگی باعث واژگونی خودروی سواری در یکی از خیابان‌های محله نارمک شد.
به گزارش میزان، شهروندانی که شاهد این حادثه رانندگی بودند با سامانه‌ی ۱۲۵ آتش نشانی تماس گرفتند و برای خارج کردن راننده درخواست کمک کردند که بی درنگ ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۸ صبح امروز زنگ ایستگاه۷۱ را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه تیم نجات ۱۲را روانه خیابان گلبرگ، خیابان شهید اکبری کرد.
بنا به اظهار مهدی سلطانی فرمانده‌ی آتش نشانان اعزامی، با توجه به نزدیک بودن محل حادثه به ایستگاه آتش نشانی، آتش نشانان کمتر از دو دقیقه خود را به محل حادثه رساندند و مشاهده کردند یک دستگاه خودروی سواری ال ۹۰ که راننده آن خانمی ۲۷ ساله بود، در هنگام حرکت درخیابان به علت نامشخصی در وسط خیابان واژگون شده است.
وی با اعلام این که راننده خودرو در این حادثه آسیبی ندید و وی پیش از حضور آتش نشانان از خودرو خارج شده بود، افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از کشیدن یک رشته لوله‌ی آبدهی به عنوان پشتیبان، خود را به خودرو رساندند و پس از قطع برق خودرو و جلوگیری از نشت سوخت آن مشغول عملیات شدند.
سلطانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی پس از ایمن سازی محل مبادرت به برگرداندن خودرو به حالت اولیه کردند و مسیر رفت و آمد خودرو‌ها را گشودند.
علت وقوع این حادثه رانندگی توسط عوامل راهور در دست بررسی است.