خرید بازی سورپرایزشبکه۳نه‌فردوسی‌پور،نه‌کارشناس‌نزدیک‌به‌بهروزوثوق!

یک‌شنبه شب و به هنگام پخش بازی رئال‌مادرید و سلتاویگو در چارچوب رقابت‌های لالیگا از شبکه ۳، رضا جاودانی مجری برنامه گزارش ورزشی خبر از یک سورپرایز ویژه داد و اعلام کرد موقع پخش دیدار امشب لیورپول و اتلتیکومادرید در مرحله یک‌هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، فردی به جمع ما اضافه می‌شود که همه دلتنگ دیدن او هستند.
به گزارش ورزشی، بعد از این صحبت‌های جاودانی از صبح دیروز گمانه‌زنی‌ها براین بود که عادل فردوسی‌پور سورپرایز جادوانی و شبکه ۳ خواهد بود و بعد از مدت‌ها عادل را به عنوان گزارشگر یک مسابقه دوباره در شبکه ۳ خواهیم دید. علاقه شخصی عادل به لیورپول هم این احتمال را تقویت می کرد.
از همین رو رسانه سراغ ذکایی تهیه کننده برنامه گزارش ورزشی رفتند که او در جلسه کاری حضور داشت و پاسخگویی را به بعد موکول کرد. بعد از آن نوبت جاودانی رسید که در تماس تلفنی خبرنگاران پیگیر گفت: «من اجازه ندارم بگویم چه کسی قرار است به برنامه بیاید و حرف‌هایی که زدم موضوعی بود که تهیه‌کننده برنامه به من گفته بود!»

پس از صحبت‌های جادوانی حالا تنها خود عادل فردوسی پور می توانست گره این ابهام و معما را باز کند. او در خصوص حضورش در برنامه دیشب گزارش ورزشی و گزارش دیدار حساس اتلتیکو و لیورپول گفت: «اصلاً چنین چیزی نیست و من سورپرایز شبکه ۳ نیستم.» بعد از این که مشخص شد عادل قرار نیست به شبکه ۳ برگردد.
گمانه‌زنی‌ها به این سمت رفت که قرار است حمیدرضا صدر به عنوان کارشناس در شبکه ۳ حاضر شود، ولی خیلی زود مشخص شد دکترصدر در آمریکا حضور دارد و حتی با بهروز وثوقی بازیگر سرشناس سینمای ایران قبل از انقلاب، مصاحبه اختصاصی داشته و ساعاتی با او گذرانده است و طبیعتاً نمی‌تواند در برنامه دیشب حضور پیدا کند. به هر مخاطبان شبکه سه به این صورت دو روزی سر کار بودند.