خرید بازی از یک قاچاقچی ۱ تن مواد مخدر کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان از دستگیری یک قاچاقچی حرفه‌ای مواد افیونی در شهرستان زاهدان و کشف یک تن و ۲۰۱ کیلو انواع مواد مخدر خبر داد.
به گزارش میزان، سرهنگ “علی نصیری” رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان گفت: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر زاهدان با انجام یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان دست یافتند.
وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از یک هفته کار فشرده اطلاعاتی سرانجام شب گذشته محل دپو محموله مواد مخدر را در یکی از روستا‌های حاشیه شهر زاهدان شناسایی کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تکاوران پلیس پس از هماهنگی‌های قضائی در یک عملیات حساب شده محل را محاصره و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه، ضمن دستگیری سرکرده این باند حرفه‌ای قاچاق در بازرسی از محل یک تن و ۲۰۱ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر شامل یک تن و ۱۳۸ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک و ۶۳ کیلوگرم حشیش کشف کردند.
سرهنگ نصیری اظهار داشت: با توجه به سرنخ‌های به دست آمده تلاش برای دستگیری دیگر اعضای این باند حرفه‌ای قاچاق مواد افیونی ادامه دارد.