خرید بازی کلاهبرداری ۱۰ میلیاردی مامور امنیتی قلابی در ۸ استان

فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری فردی خبر داد که با جعل عنوان مامور یک نهاد امنیتی در 8 استان کشور مرتکب 170 فقره کلاهبرداری به ارزشی بالغ بر 10 میلیارد ریال شده است.
به گزارش ایسنا، سردار عبداله حسنی فرماندهی انتظامی استان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان سمنانی مبنی بر این که فردی با معرفی خود به عنوان مامور یک نهاد امنیتی با ظاهری موجه از آنان کلاهبرداری کرده، پیگیری ویژه این پرونده در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی، محل تردد متهم در یکی از شهرستان‌های شمالی کشور شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازجویی‌های صورت گرفته، متهم به انجام 170 فقره کلاهبرداری در استان‌های تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، قم، اراک، گلستان، مازندران و سمنان به ارزشی بالغ بر 10 میلیارد ریال اعتراف کرد.
سردار حسنی با بیان این که این متهم پس از انجام تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی شد از عموم مردم خواست در این گونه موارد قبل از هر اقدامی از هویت افراد اطمینان یابند و در صورت مشکوک بودن موضوع در کوتاه ترین زمان ممکن، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.