خرید بازی سپاهان بدون هیچ بازیکن خارجی‌ یک نیمه مقابل السد لرزید

امیر قلعه نویی مقابل السد هیچ کدام از بازیکنان خارجی خود را در ترکیب ندارد تا بازی نسبتا ضعیفی در مقابل السد از این تیم شاهد باشیم.
به گزارش ورزشی، سپاهان در دومین دیدار گروهی خود در لیگ قهرمانان آسیا در دوحه برابر السد قرار گرفته و به نظر نمی رسد که در این مسابقه هم به دنبال برد یاشد. نکته جالب توجه این است که سپاهان در ترکیب خود هیچ کدام از بازیکنان خارجی‌اش را مورد استفاده قرار نداده و از ترکیب کاملا ایرانی استفاده می‌کند.
استنلی کی‌روش، مهاجم برزیلی سپاهان قبل از آغاز بازی مصدوم شد و به ناچار از ترکیب خارج شد تا علی قربانی جانشین آن شود. گولیسیانی، هافبک گرجستانی سپاهان نیز چند هفته است با مصدومیت رو به رو شده و چند روز قبل به کشورش رفت تا روند درمانی خود را ادامه دهد. ولادیمیر کومان نیز هافبک نیمکت نشین سپاهان است که در پس از ورود سروش رفیعی به نیمکت دوخته شده و بعضا به عنوان بازیکن تعویضی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
محسن الغسانی، مهاجم عمانی و سهمیه آسیایی سپاهان نیز که سهمیه امید به حساب می‌آید به علت اینکه از لحاظ بدنی هنوز به سطح ایده‌آل نرسیده در ترکیب اصلی نیست تا اینگونه هر چهار سهمیه خارجی سپاهان دور از ترکیب اصلی باشند.
سپاهان در نیمه اول سه بار تا آستانه گل خوردن حتمی پیش رفت اما با درخشش نیازمند دروتازه اش بسته مانده است. یک فرصت طلایی و استثنایی هم محبی از دست داد.