بهترین شرکت طراحی سایت در تهران - اقطاع زمین

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

چرا طراحی سایت مهم است؟

این سوال اولین مسئله ای است که صاحبان کسب و کار با آن مواجه هستند. اینکه اصلا چرا باید سایت داشته باشم.؟ دلایل بسیار زیادی برای این موضوع وجود دارد. پیشرفت تکنولوژی به گونه ای شده که امروزه بیش از 90 درصد مردم ایران امکان به اتصال به اینترنت را پیدا کرده اند. متخصصان از اینترنت به عنوان بزرگترین ابزار بازاریابی در تمام تاریخ یاد می کنند و نادیده گرفتن چنین امکانی مطمئنا آسیب های زیادی به کسب و کار هر سازمان و شرکتی خواهد زد چراکه رقبا با استفاده از این فضا براحتی جای شما را خواهند گرفت. طبق آمار بیش از 85% مردم، اینترنت را به عنوان اولین وسیله برای جستجو و پیدا کردن کالا یا خدمات مورد نظرشان انتخاب و از آن استفاده میکنند.

طراحی وب سایت اولین و مهمترین دروازه ورود شما به اینترنت محسوب می شود. وب سایت شما همانند دفتر مرکزی شرکت و تجارت شما در فضای اینترنت عمل می کند که تمامی فعالیت های مربوط به بازاریابی اینترنتی (Online Marketing)مانند تبلیغ در شبکه های اجتماعی (اینستاگرام ، تلگرام و .. ) یا تبلیغات کلیکی از گوگل و وب سایت های دیگر به آن متصل می شود.

بنابراین بدیهی است برای استفاده از این ابزار فوق العاده بازاریابی باید ابتدا وارد دنیای اینترنت شوید و برای حضور مستمر و موثر لازم است یک وب سایت مناسب طراحی کنید.

طراحی سایت چگونه انجام می شود؟

روش ها و تکنولوژی های مختلفی برای طراحی وب سایت استفاده می شود اما این روش ها به دو دسته عمده تقسیم می شوند :

1- طراحی سایت های CMSآماده – مانند وردپرس ، جوملا و..

2- طراحی سایت های اختصاصی

سایت های CMSآماده مانند WordPressوب سایت هایی ارزان با قابلیت های محدود و اشکلات فنی زیاد هستند.البته این وب سایت ها برای طراحی سایت های شخصی و کسب و کارهای بسیار کوچک به دلیل ارزانی و ساده بودن مناسب است.

اما وب سایت های دسته دوم وب سایت های حرفه ای و پیشرفته تری هستند. بطور مثال برای طراحی سایت شرکتیفاکتورهای مختلفی لازم است رعایت شود تا وب سایت بتواند به حداکثر کارایی و تاثیر دست یابد و هر شرکت و سازمان نیز نیازها و انتظارات مخصوص به خود دارد. بنابراین طراحی سایت برای شرکت ها ، سازمان های متوسط و بزرگ بوسیله طراحی های قالب آماده اصلا کار هوشمندانه ای نیست چراکه به شهرت شما نیز آسیب وارد میکند.

بهترین روش برای طراحی سایت های اختصاصی با استفاده تکنولوژی ASP.netشرکت معروف مایکروسافت (تولید کننده سیستم های عامل ویندوز) است.اخیرا تکنولوژی جدید دیگری به نام MVCتوسط مایکروسافت به این مجموعه اضافه شده است. طراحی سایت باMVCیکی از جدیدترین روش های طراحی سایت است که مزایای فوق العاده زیادی دارد.

مزایای طراحی سایت اختصاصی ASP.netو تحت الگوی MVCچیست ؟

1- امکان تغییر ظاهر وب سایت در کوتاهترین زمان

2- امکان اتصال انواع اپلیکیشن های موبایل در آینده

3- قابلیت توسعه پذیری بی نظیر 

4- امنیت تضمین شده توسط شرکت مایکروسافت به دلیل Open Sourceنبودن

5- سرعت بسیار بالا به دلیل قابلیت بهینه سازی کدنویسی بسیار پیشرفته

6- امکان افزودن هر نوع قابلیت جدید به وب سایت بدون محدودیت

7-  قابلیت بهتر برای سئو(بهبود رتبه در گوگل) بدلیل ساختار بهینه شده

تمامی این امکانات باعث شده که قیمت نهایی طراحی سایت های MVCگران تر از سایت های آماده ای مانند وردپرس و جوملا باشد چراکه سایت های CMSنیاز به دانش خاصی برای برنامه نویسی ندارند و حتی هر شخص بصورت رایگان نیز با کمی آموزش می تواند یک سایت وردپرس یا جوملا برای خود طراحی کند. مشکلات بیشمار این وب سایت ها برای توسعه و امنیت بسیار پایین آنها نیز از جمله ضعف های بسیار آشکار است و به همین دلیل به هیچ وجه برای شرکت ها و سازمان ها توضیه نمی گردد.

طبق تحقیقات می توانیم شرکت طراحی سایت آوینارا به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت معرفی کنیم.این شرکت جزء معدود شرکت هایی است که به صورت حرفه ای و تخصصی به طراحی وب سایت و سئو مشغول است و از جمله مجموعه های انگشت شمار در ایران است که از تکنولوژی MVCدر طراحی های خود استفاده می نماید. دلایل انتخاب شرکت آوینا به عنوان برترین شرکت طراحی وب به عوامل مختلفی برمی گردد که در بررسی ها مد نظر قرار گرفته از جمله آنها :

1- خلاقیت بالا و تیم های حرفه ای و جوان

2- استفاده از تکنولوژی های روز و طراحی سایت برپایه Asp.netو الگوی بسیار پیشرفته MVC

2- درصد بالای رضایت مشتریان از طراحی ها و پشتیبانی در سال های گذشته

3- نمونه کارهای عالی بخصوص در حوزه سئو و بهینه سازی سایت 

4- طراحی سایت های فروشگاهی موفق 

5- امینت بسیار بالا و استفاده تکنولوژی های پیشرفته در آنالیزهای انجام شده

6- توجه به ویژگی های اختصاصی هر وب سایت و کسب و کار برای تاثیرگذاری بیشتر بر بازدیدکنندگان

7- تمرکز ویژه روی راهکارهای روانشناسی و علمی جهت افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر مشتریان

تمامی این عوامل باعث شده که بتوان شرکت آوینا را به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب شناخت که پروژه های متعدد و موفقی حتی در سطح بین المللی توسط این تیم طراحی و به اجرا درآمده است.

تلفن تماس شرکت آوینا : 02126766994  – وب سایت : avinapardaz.com

2121

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار